کودکی که با دیدن جامدادی تک زیپ مورد علاقه اش از خوشحالی سکته کرد

تا به حال به این فکر کرده اید که کودک شما چقدر فضایی در میز یا کمد خود برای همه آن وسایل مدرسه دارد؟

کتاب های درسی، نوت بوک ها و کوله پشتی ها به اندازه کافی بزرگ هستند. در مورد تمام آن اقلام کوچک و بسیار مورد نیاز مانند مداد، خودکار، نشانگر و موارد دیگر چطور؟ چگونه می‌توانیم حمل یا نگهداری آن وسایل کوچک را برای آنها آسان‌تر کنیم؟

جامدادی تک زیپ یا کیسه مداد درست است! مشکل حل شد نه هنوز! ما باید تصمیم بگیریم که کدامیک برای «فرزندم» یا «دانشجویان من» بهترین کار را دارد.

اجازه دهید در Bright SchoolKitz به شما بگوییم که چگونه یک انتخاب عالی برای فرزند یا دانش آموز خود داشته باشید.

جعبه های مداد ممکن است کمی حجیم تر باشند، اما شکل جعبه محکم آنها شامل مواردی است که نمی خواهید روی میز، کمد یا حتی کوله پشتی خود بچرخید. یک جعبه مداد می‌تواند در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف باشد، که این مزیت خلاقیت در محتویاتی که در جعبه قرار می‌دهید و همچنین انتخاب رنگی که به بهترین وجه برای شما مناسب است را به آن می‌دهد.

برخی با مکانیسم های قفل فانتزی عرضه می شوند، در حالی که برخی دیگر با یک گیره ساده فشاری به پایین ارائه می شوند. اگر بتوانید جعبه مداد خود را در یک مکان بگذارید، اینها به خوبی کار می کنند.

اکنون، کیف های مداد دارای ویژگی های مشابه جعبه مداد هستند، به استثنای چند مورد. بله، آنها درست مانند جعبه مداد در رنگ ها و اندازه های مختلف هستند. عالی، درست است! یک کیسه مداد متحرک تر است و مطابق با نیازهای مدرسه شما قابل تنظیم است، حتی می توانید یک کیسه مداد با لباس های 3 سوراخ تهیه کنید که به دانش آموز/فرزند شما اجازه می دهد آن را با خود در کلاسور بیاورد.

یک کیسه مداد نیز انعطاف پذیرتر است و به شما امکان می دهد آن را در قسمت های کوچکتر میز، قفسه یا حتی کوله پشتی خود قرار دهید. تقریباً همه کیسه‌های مداد دارای یک “زیپ” هستند که به شما ویژگی ایمن‌تری می‌دهد تا لوازم شما در جایی که نیاز دارید باقی بماند.

در Bright SchoolKitz، ما می‌توانیم فهرست تجهیزات مدرسه از پیش بسته‌بندی شده شما را متناسب با نیازهای دانش‌آموزان و کارکنان شما تنظیم کنیم. صندلی‌های PTO/PTA در مدرسه شما می‌توانند یک به یک با کادر آموزشی صحبت کنند تا به بهترین تصمیم‌ها در مورد انتخاب جعبه مداد یا کیسه مداد برای کلاس درس کمک کنند.

هنوز کمی بیشتر به کمک نیاز دارید یا می‌خواهید خودتان کمی بیشتر تحقیق کنید، خوب است، ما یک مقاله شگفت‌انگیز پیدا کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تصمیم درستی در مورد جعبه مداد یا کیسه مداد بگیرید – آن را اینجا ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.