کاربرد های متفاوت

اگرچه روغن زیتون فرابکر از نظر کیفیت نسبت به روغن زیتون رویال معمولی برتری دارد، اما جایی برای هر دو در آشپزخانه شما وجود دارد.
به گفته انجمن روغن زیتون آمریکای شمالی (NAOOA) «آنچه مهم است بدانید این است که تمام گریدهای روغن زیتون برای پختن با هر درجه حرارت، حتی حرارت بالا، ایمن و مؤثر هستند».

جدا از روغن زیتون فوق بکر [که] برای هزاران سال در سراسر منطقه مدیترانه در پخت و پز با حرارت بالا استفاده شده است، تحقیقات جدیدتر که در ژورنال ACTA Science Nutrition Health منتشر شده است، نشان می دهد که روغن زیتون برای پختن با آن بی خطر است. دمای بالا.

“روغن زیتون فوق بکر به دلیل طعم آن ارزشمند است که در برخی غذاها از بین می رود. می‌توانید از روغن زیتون بی بو خود برای دستور العمل‌هایی استفاده کنید که شامل پخت و پز نیستند، مانند سس‌ها، دیپ‌ها یا به‌عنوان روغن تکمیلی.


“روغن زیتون معمولی انتخاب خوبی برای طعمی خنثی است، اما برخی از نانوایان از طعم روغن زیتون فوق بکر لذت می برند که طعم هایی مانند شکلات، لیمو و ادویه ها را افزایش می دهد.

استفاده از آن کاملا بی خطر و موثر است.” روغن زیتون فوق بکر و روغن زیتون گیلان معمولی را می توان جایگزین یکدیگر کرد. با این حال، ویژگی های متفاوت آنها را در نظر داشته باشید.

هنگامی که روغن زیتون معمولی را جایگزین روغن زیتون رودبار فرابکر می کنید، به یاد داشته باشید که روغن زیتون معمولی طعم کمتری دارد که بر طعم نهایی غذای شما تأثیر می گذارد. عکس این موضوع در هنگام جایگزینی فوق باکره با معمولی صادق است.

  • منابع:

?Regular vs. Extra-Virgin Olive Oil: What’s the Difference

  • تبلیغات: 
  1. راز رمز رسیدن به موفقیت از زبان بیل گیتس
  2. بهترین شیوه درمان برای افسردگی!
  3. مرگ مشکوک یک جوان در تهران با خوردن خیارشور!
  4. فروشگاه جوجه عروس هلندی لوتینو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.