چرم الگانت مخصوص تزئینات داخلی اتومبیل فوتبالیست معروف توسط موریانه خورده شد

در مورد چرم الگانت کلاژن پروتئین فوق العاده در پوست و پوست است که استحکام و دوام فوق العاده ای را ارائه می دهد. با این حال، این نیز درست است که پوست و پوست حیوانات با استفاده از چندین ماده شیمیایی دباغی می شود.

چرم نهایی اغلب با یک لایه نازک از پلیمر مصنوعی پوشانده می شود تا مقاومت در برابر آب و دوام را افزایش دهد. کارشناسان صنعت چرم، همراه با کاربران نهایی مانند آنیا هیندمارچ و بیل امبرگ، می گویند، بر اساس بیان شده در بالا، تجزیه و تحلیل «چرم ها» باید انجام شود.

بنابراین، برای مثال، آیا منطقی است که یک محصول جانبی حیوانی با یک جایگزین پلاستیکی جایگزین شود؟ کمپین چرم راستی که هیندمارچ و امبرگ از آن حمایت می کنند، این سوال را مطرح می کند.

Leather Naturally این کمپین را در پاسخ به آنچه که آنها توصیف می کنند ایجاد کرد: “صنعت چرم شاهد گفتگوی فزاینده ای از اطلاعات غلط در مورد ساخت چرم و حقیقت در مورد جایگزین های چرم است.”

آنها افزودند: «این روایت اغلب توسط برخی از پلتفرم‌های رسانه‌ای و سخنگویان بلندپایه، گاهی به دنبال تبلیغ جایگزین‌های چرمی، بدون چالش و به اشتراک گذاشته می‌شد».

آنها پا را فراتر گذاشتند و اظهار داشتند: «در اینجا چند نمونه از این دیدگاه گمراه‌کننده را با استناد به مقالات Vogue Business و The Guardian آورده‌اند. سوال دیگری که این کمپین مطرح می کند این است: آیا مصرف کنندگان می دانند چرم چگونه ساخته می شود و اعتبار پایداری آن چیست؟

یک نظرسنجی احساسات مصرف‌کننده که توسط Atomic Research به نمایندگی از Leather UK و Leather Naturally انجام شد، نشان داد که از 2000 پاسخ‌دهنده در نظرسنجی بریتانیا، تنها 24٪ از آن آگاه بودند که پوست‌ها و پوست‌ها محصول جانبی صنایع غذایی هستند که در غیر این صورت از بین می‌رفتند.

هدر دادن. 50٪ فکر می کنند که حیوانات به طور خاص برای ساختن چرم بزرگ می شوند. در مورد واژه چرم وگان، 74 درصد آن را «گیج‌کننده» می‌دانستند و از ترکیب آن بی‌اطلاع بودند یا اینکه چرم وگان می‌تواند پلاستیکی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.