پیدا شدن گلدان پلاستیکی خیلی بزرگ گرد که چندین گنجشک در آن لانه ساخته بودند

گلدان پلاستیکی خیلی بزرگ گرد اغلب یک بار استفاده می شوند برای آوردن گیاهان از دانه یا انتقال آنها به خانه از مغازه ها و سپس دور انداخته می شوند.

در حالی که این گلدان ها بسیار راحت هستند، چنین اقلام یکبار مصرف به طور قابل توجهی به آلودگی پلاستیکی کمک می کنند. با این حال، می توان گلدان های گیاهی زیست تخریب پذیر تولید شده از مواد زیستی را خریداری کرد. در سال‌های اخیر، آلودگی پلاستیکی به عنوان یک موضوع مهم زیست‌محیطی به سرفصل اخبار تبدیل شده است.

در حالی که باغبانی یک فعالیت در فضای باز است که شامل مواد ارگانیک و محصولات طبیعی است، حقیقت ناراحت کننده این است که باغبان ها از پلاستیک زیادی استفاده می کنند. در شروع سریال سال 2018 از برنامه BBC World Gardeners World، مونتی دان مجری این موضوع را تایید کرد.

او در مورد باغ شخصی خود که در این نمایش استفاده می‌شود، گفت: یکی از چیزهایی که من را در این زمستان به باغ نگاه می‌کنم وحشتناک کرده است، مقدار پلاستیکی است که ما اینجا استفاده می‌کنیم، گلدان‌های پلاستیکی داریم.

ما سینی های پلاستیکی بذر داریم، تقریباً هر چیزی که می خرم در پلاستیک پیچیده شده است.” تا به حال، تصور بهتری از مزایا و معایب گلدان های پلاستیکی و گلدان های سفالی دارید. امیدواریم، شما نیز ایده بهتری در مورد زمان استفاده از هر نوع گلدان داشته باشید.

همچنین ممکن است بخواهید مقاله من در مورد گلدان های سازگار با محیط زیست برای گیاهان را بخوانید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد اگر چنین است، لطفاً آن را با کسی که می تواند از اطلاعات استفاده کند به اشتراک بگذارید.

اگر به جای گلدان، تخت های مرتفع را در نظر می گیرید، می توانید مقاله من را که آنها را در اینجا مقایسه می کند، بررسی کنید. اگر می‌خواهید برخی از محبوب‌ترین پست‌های من را بخوانید، صفحه «بهترین‌های GreenUpSide» را اینجا ببینید. لذت بردن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.