پوشش محافظ شیشه ای بر روی کاشی

کاشی‌های لعاب‌دار تحت فرآیند پخت دوم قرار می‌گیرند که در آن با یک پوشش محافظ شیشه‌ای مایع پوشانده می‌شوند. این پوشش محافظ کاشی آشپزخانه طلایی را تا حدودی نرم می کند، اما همچنین به آنها اجازه می دهد تا با استفاده از فناوری جوهرافشان با طرح ها و رنگ های متنوع چاپ شوند.

طرح‌های کاشی مدرن شامل کپی‌های بی‌نقص از همه چیز، از سنگ مرمر کارارا گرفته تا تخته‌های چوبی کهنه شده است، همگی با کسری از قیمت واقعی.

اکنون که تفاوت بین کاشی لعابدار و بدون لعاب را می دانید، چگونه می دانید کدام نوع برای خانه شما مناسب است؟ پاسخ را می توان با پرسیدن نحوه استفاده از فضا پیدا کرد.

کاشی های بدون لعاب به دلیل روکش بافتی که چسبندگی و کشش بیشتری به آنها می دهد برای مناطق مرطوب و کاربردهای بیرونی ایده آل هستند. کاشی چینی بدون لعاب نیز برای فضاهای پر استفاده مانند کفپوش کاشی در اتاق لباسشویی مناسب است. این به این دلیل است که روکش مات و آرایش غلیظ آن در برابر خراشیدگی و سایش مقاوم است.

با گزینه هایی مانند کاشی استخر روباز چینی بژ Sierra – یک کاشی بدون لعاب از MSI – می توانید با سهولت کامل از فضای داخلی به فضای باز و از فضاهای تجاری به مسکونی بروید.

همانطور که کاشی های بدون لعاب می توانند شگفت انگیز باشند، کاشی های چینی لعاب دار در واقع پرکاربردتر و در دسترس تر از این دو سبک هستند. این به این دلیل است که گزینه‌های طراحی بسیار زیادی در کاشی‌های چینی لعاب‌دار وجود دارد، به این معنی که برای هر طراحی زیبایی یک کاشی لعاب‌دار وجود دارد.

کاشی‌های لعاب‌دار برای کاربردهایی مانند آب‌پاش‌های آشپزخانه ترجیح داده می‌شوند، جایی که سطح صاف و بدون متخلخل کاشی الوند باعث تمیز کردن نسیم می‌شود.

  • منابع:

1.HOW TO CHOOSE BETWEEN GLAZED AND UNGLAZED PORCELAIN TILE

  • تبلیغات: 
  1. راز رمز رسیدن به موفقیت از زبان بیل گیتس
  2. مرگ مشکوک یک جوان در تهران با خوردن خیارشور!
  3. فروشگاه جوجه عروس هلندی لوتینو
  4. اضافه کردن پودر برای ساختن مواد منفجره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.