مراحل اولیه ساخت براش آرایشی پری دریایی به مصرف کننده ها نشان داده شد

برس های آرایشی افشا شده در این هنرهای قبلی عموماً به صورت عمودی با یک دسته مو نصب شده در کلاهکی که در یک ظرف لوازم آرایشی پیچ شده است ثابت می شوند. در این زمان، دسته مو از طریق لوله استوانه ای فلزی که به بیرون کوپل شده است به پلاگین ثابت می شود.

با این حال، براش آرایشی پری دریایی مطابق با هنر قبلی، لوله نگهدارنده فلزی استوانه ای را دور دسته مو به سمت بیرون دسته مو می چرخانند، و سپس هر دو طرف لوله نگهدارنده فلزی را روی هم قرار داده و محکم می کنند تا دسته مو با لوله نگهدارنده فلزی ثابت شود.

از آنجایی که فرآیند تولید کلی دسته مو پیچیده است، بازده کار نه تنها کاهش می یابد، بلکه هزینه ساخت نیز با پردازش و استفاده جداگانه لوله پشتیبانی فلزی افزایش می یابد.

در ثبت اختراع جمهوری کره شماره 10-1020537، یک قسمت چسب حرارتی استوانه ای در اطراف دسته مو تشکیل شده است و قسمت پایینی دسته مو دارای یک بخش همجوشی است که با حرارت ثابت شده است تا دسته مو را در قسمت داخلی قرار داده و ثابت کند.

قلم مو علاوه بر این، انتشارات ثبت اختراع جمهوری کره به شماره 10-2009-0081084 در فرآیند قالب گیری تزریقی با ادغام دسته مو و پایه تولید شده و سپس با تثبیت پایه به داخل دسته برای استفاده از یک دسته مو، دسته مو را ثابت می کند. لوله نگهدارنده فلزی برخی از مشکلاتی که در هنر قبلی رخ داده بود حل شده است.

با این حال، در ثبت اختراع جمهوری کره شماره 10-1020537، بخش اتصال حرارتی و بخش همجوشی علاوه بر این مورد نیاز است تا دسته مو را به میله برس ثابت کند، که نه تنها فرآیند را پیچیده می کند، بلکه هزینه ساخت را نیز به دلیل اضافه شدن افزایش می دهد.

از روند. علاوه بر این، انتشارات ثبت اختراع جمهوری کره به شماره 10-2009-0081084 دارای مشکلی است که هزینه ساخت همچنان در حال افزایش است زیرا برای ساخت پایه و بسته مو از طریق فرآیند قالب گیری تزریقی به تجهیزات قالب گیری تزریقی نسبتاً گران قیمت نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.