لوله‌های جیوه قرمز که در رادیوها قدیمی وجود دارد

نیتین راج، یک مهندس نرم‌افزار و ساکن بنگالورو، پیامی را در شبکه‌های اجتماعی ارسال کرده بود که دوستش برای ساختن نمونه‌ای از ماهواره، به لوله‌های جیوه قرمز در رادیو قدیمی که در رادیوها و تلویزیون‌های قدیمی استفاده می‌شود، نیاز دارد.

ناژندرا بابو با دیدن این پیام با برادر نیتین راج تماس گرفت و به او گفت که دو لوله جیوه دارد و آنها را به قیمت روپیه می فروشد. 30 میلیون

این به نیتین راج منتقل شد و او برای معامله موافقت کرد و بیش از 10 روز با ناژندرا بابو مذاکره کرد. در 27 ژوئن، نیتین راج روپیه روپیه گرفت.

26 لک پول نقد کرد و به ملاقات ناژندرا بابو رفت که آنها را به حومه مالاوالی در نزدیکی کونیگال فراخوانده بود.

ناژندرا بابو با رسیدن به نقطه، کیک هویج و دارچین با پف زیاد به نیتین راج و برادرش گفت که از آنجایی که این یک عملیات مخفی بود، آنها باید برای فرار از چشم پلیس به یک مکان خلوت بروند.

جیوه قرمز

بر این اساس، آنها در نزدیکی معبد Kalabhairaveshwara که در آن مذاکره انجام شد، حرکت کردند. پس از اینکه ناژندرا بابو مطمئن شد که نیتین راج پول نقد آورده است، چند مرد (متهمان دیگر) با لباس مجلسی پلیس با ماشین به محل رسیدند.

ناژندرا بابو با دیدن پلیس و به عنوان بخشی از نقشه، با دوچرخه خود از صحنه فرار کرد.

مردانی که لباس پلیس پوشیده بودند، نیتین راج و برادرش را بازجویی کردند و به آنها گفتند که آنها در حال انجام فعالیت های غیرقانونی هستند.

آنها روی عکس های نیتین راج و برادرش و آموزش اسکاج جدید کلیک کردند و به همراه پول نقد محل را ترک کردند. نیتین راج گیج شده ناژندرا بابو را صدا زد که اعتراف به بی گناهی کرد. بابو به طور مکرر از نیتین راج عذرخواهی کرد زیرا او ضرر مالی کرده بود.

 • منابع:
  1. ‘Red Mercury’ Sellers Walk Into Police Net
 • تبلیغات: 
  1. 5 روشی که شما می توانید با مرفه کامل زندگی کنید
  2. ساخت خانه با بشکه های فلزی شغلی پردرآمد در شهرهای نفتی!
  3. لو رفتن راز پولدار شدن از یکی از ثروتمندترین انسانهای دنیا!!
  4. تاثیر مصرف میگو در بیماران دیابتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.