شومیز سفید با طراحی نقطه‌ای سوئیسی

این تونیک سایز بزرگ که در دو سایز کوچک و معمولی موجود است، به خوبی با شلوار جین و کفش‌های کتانی یا در دامن پاشنه‌دار ست می‌شود.

این شومیز سفید با طراحی نقطه‌ای قهوه برای لاغری شکم و پهلو سوئیسی مد روز و در عین حال کلاسیک با شبح خود است. می‌توانید در طول روز آن را در محل کار بپوشید و در آخر هفته‌ها آستین‌ها را بالا بزنید تا ظاهری معمولی‌تر داشته باشید.

یک دکمه ساده و درجه یک همیشه یکی از لوازم اصلی بر روی شومیز یقه کراواتی در کمد لباس است و البته اینها در همه جا در دسترس هستند. اما همانطور که گفتیم نساجی کلید اصلی است.

به دنبال بالاترین کیفیت بروید، زیرا از هر روندی قیمت دستگاه لیوان کاغذی بیشتر خواهد بود. ابریشم، پنبه ظریف و حتی کتان خوب برای بهار و تابستان قدرت ماندگاری دارند. و خوشبختانه، همه آنها تقریباً با هر قیمتی در دسترس هستند.

شومیز

اینها حس بازیگوشی دارند و روشی دوست داشتنی برای پوشیدن یک چاپ مد روز برای مناسبت های غیررسمی تر هستند.این کتانی سبک وزن مناسبی دارد.

این اسکاج قلاب بافی بسیار نرم است، دارای یک سجاف عقب فرو رفته، یک پلیسه پشتی معکوس و دو جیب سینه است.به مسافرت رفتن؟ این یک پیچ و تاب سرگرم کننده برای پیراهن کلاسیک دکمه دار معمولی شما خواهد بود.

این سبک وزن است و دارای چاپی آماده برای تعطیلات است.این تاپ سبک و راحت است. دارای پارچه کشسانی است که می تواند با هر لباسی ست شود.

این بلوز جذاب ابریشمی الهام بخش زیبایی بی انتها است. می‌توانید این پیراهن دکمه‌دار را زیر یک ژاکت یا یک جفت به تنهایی برای یک ظاهر طراحی راحت قرار دهید.

  • منابع:
  1. BEAUTIFUL BLOUSES FOR THE SPRING AND SUMMER
  • تبلیغات: 
  1. به کارگیری ایزوگام برای آتش نشانی
  2. فواید باورنکردنی از خاصیت هویج
  3. میز اداری که به هیچ عنوان نمی شکند
  4. پلمپ رستورانی در تهران که همبرگر گوشت خرس سرو می کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.