شخصی به دلیل خوردن نوعی شکلات تخته ای کیلویی پایش به دادگاه کشیده شد

تحقیقات نشان داده است که منیزیم معمولا در رژیم غذایی روزانه ما کم است و مصرف شکلات تخته ای کیلویی می تواند به تامین مقدار قابل توجهی از آن برای بدن کمک کند. گفته شده است که مصرف بیشتر شکلات و به عبارت دیگر منیزیم به بهبود خلق و خو، حافظه و تمرکز کمک می کند.

شکلات به محافظت از مغز شما برای یک عمر کمک می کند:

احتمالاً با گزارش‌های متفاوتی در مورد یافته‌های استفاده از شکلات برای درمان بیماری‌های مرتبط با مغز مانند زوال عقل و سکته مواجه شده‌اید. این پیشرفت‌ها را می‌توان به آنتی اکسیدان‌های قوی موجود در شکلات ردیابی کرد که ثابت شده است خطر ابتلا به زوال عقل را کاهش می‌دهد.

ما می‌توانیم اولین نسلی باشیم که بدون داشتن عملکردهای پزشکی مرتبط با مغز مانند سکته مغزی، زوال عقل و آلزایمر که اجدادمان داشته‌اند، پیر می‌شوند، اگر فقط گاهی شکلات بیشتری مصرف می‌کردیم، و چه جایی بهتر از اتاق مطالعه شما برای انجام این کار؟

این نکته می‌تواند برای والدین و افراد مسن‌تر نیز مفید باشد، زیرا مطالعات نشان داده‌اند که هرچه افراد مسن شکلات بیشتری مصرف کنند، احتمال ابتلا به زوال عقل در آنها کمتر می‌شود.

در دراز مدت، خوردن شکلات می تواند شما را باهوش تر کند:

به طور خلاصه تمام نکاتی که در بالا توضیح داده شد، بنابراین مصرف شکلات می تواند خلق و خو و توانایی شما را برای تمرکز و جذب آنچه که مطالعه می کنید افزایش دهد، زیرا حاوی اجزای زیادی است که به عملکرد مغز در اتاق مطالعه کمک می کند.

مصرف شکلات در درازمدت شما را باهوش‌تر می‌کند، زیرا تقویت مداوم توانایی مغز می‌تواند به مغز کمک کند تا به سطحی برسد که قبلاً بدون کمک یک هات چاکو یا دو تخته شکلات نمی‌توانست به دست آورد. این تقویت دائمی مغز شما بدون شک شما را باهوش تر خواهد کرد.

برای باورپذیرتر شدن، ثابت شده است که مصرف شکلات ویژگی‌ای را افزایش می‌دهد که با افزایش هوش مرتبط است – انعطاف‌پذیری مغز را افزایش می‌دهد و در عین حال “محافظ عصبی” است.

با این حال، در حالی که مصرف شکلات در طول زمان مطالعه بدون شک توانایی های خواندن و جذب شما را افزایش می دهد، اما اینکه چگونه مصرف شکلات به خوبی مطالعه شما را تکمیل می کند، هنوز همه چیز به شما بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.