ساخت نوعی اسکاچ تفلون شوی که برای شستن ظروف نیازی به مایع شوینده ندارد

بهترین راه حل خانگی تمیز کردن پنجره این است که فقط دو گالن آب و حدود یک قاشق چایخوری مایع ظرفشویی را با هم در سطل خود مخلوط کنید. برخی از افراد نیز ترجیح می دهند از سرکه و آب برای تمیز کردن پنجره ها استفاده کنند.
در هوای گرم، با استفاده از اسکاچ تفلون شوی کمی زمان کار بیشتری خواهید داشت. اگر آنقدر معطل کرده اید که شیشه ها را در دمای زیر صفر بشویید، محلول شستشوی شیشه جلو را تا زمانی که آب روی شیشه یخ نزند به آن اضافه کنید.

اولین گام در فرآیند تمیز کردن پنجره بیرونی این است که شیشه را تمیز کنید و در تمام زوایا کار کنید تا لبه ها را تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که هر اینچ مربع از لیوان را بپوشانید. این تکنیک به شما امکان می دهد فوراً به نتایج عالی برسید.

ما اسکاچ تفلون شوی را به صورت افقی روی شیشه حرکت می دهیم، اما ضربات عمودی نیز کار می کنند. اگر به صورت عمودی کار می کنید، کاسه کش را زاویه دهید تا آب اضافی به سمت ناحیه تمیز نشده هدایت شود.گیره را طوری بچرخانید که فقط گوشه آن با شیشه تماس داشته باشد.

سپس از گوشه بالای لیوان شروع کنید، یک نوار باریک شیشه را از بالا به پایین در یک طرف تمیز کنید. این نوار تمیز راه اندازی استوک های افقی را آسان تر می کند.

تیغه گیره را روی شیشه در گوشه بالایی فشار دهید و آن را به طور پیوسته در سراسر پنجره بکشید. روی این تمرکز کنید که قسمت بالای اسکرو در تماس با لبه بالایی پنجره باشد.

تیغه را روی حوله تمیز در جیب جلویی خود پاک کنید یا آن را روی اسکرابر بکشید تا کثیفی و آب اضافی پاک شود. پایین پنجره کار کنید. دوباره شروع کنید، با روی هم پوشانی بالای اسکرو با حرکت قبلی حدود 2 اینچ. کاسه کش را با زاویه ای در عرض پنجره بکشید تا آب اضافی به سمت پایین هدایت شود. پاک کنید و تکرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.