رییس جمهور بنگلادش گردنبند نقره اصل به عروسش هدیه داد

برای قرن‌ها، نقره استرلینگ به دلیل پوشش بسیار براق و کاربردهای همه‌کاره، ماده ارزشمندی برای ساخت جواهرات و سایر اقلام بوده است.

نقره استرلینگ که با نام نقره 925/0 نیز شناخته می شود، آلیاژی از نقره و سایر فلزات است و از طلا سخت تر است. همچنین به دلیل سهولت استفاده، یکی از فلزات انعطاف پذیرتر به حساب می آید، و آن را به یک ماده درجه یک برای ساخت جواهرات تبدیل می کند.

گردنبند نقره اصل از طلا ارزان‌تر است، اما بر زیبایی قطعاتی که می‌توان با استفاده از این فلز گرانبها ایجاد کرد، تأثیری نمی‌گذارد.

در حقیقت، صنعتگران NOVICA از گوشه و کنار جهان استاد خلق قطعات نقره زیبا هستند. آنها مجموعه ای واقعاً چشمگیر را جمع آوری کرده اند که مطمئناً همه دوستداران جواهرات را خوشحال می کند.

در حالی که هزینه کمتری نسبت به طلا دارد، که انگیزه خوبی است، اما چیزهای بیشتری جز صرفه جویی وجود دارد که نقره استرلینگ را برای بسیاری جذاب می کند.

به عنوان مثال، زیورآلات نقره، آلیاژی است که از 92.5 درصد نقره و 7.5 درصد نیکل یا مس تشکیل شده است که آن را برای کسانی که از حساسیت به فلز رنج می برند، گزینه ای عالی می کند.

نقره استرلینگ نیز بسته به طرح، به راحتی می‌توان لباس پوشید یا کم‌پوش کرد، و به مزیت تطبیق پذیری اضافه می‌کند. از آنجایی که ساخت نقره بسیار آسان است، برای بسیاری از طراحان فلز انتخابی است.

صنعتگران NOVICA جواهرات زیبا را از سراسر جهان ارائه می دهند. تنوع زیاد این فرصت را به شما می دهد تا سبک های مختلف جواهرات را آزمایش کنید.

استفاده از نقره به ساخت جواهرات محدود نمی شود. شما می توانید مجموعه بزرگی از اشیاء را از ظروف غذاخوری گرفته تا وسایل تزئینی خانه و لوازم جانبی ساخته شده از مواد دقیق پیدا کنید.

نقره استرلینگ را می توان به تنهایی یا با بسیاری از مواد دیگر مانند چرم، سنگ های نیمه قیمتی یا مروارید ترکیب کرد تا به راحتی با هر جواهرات یا سبک زندگی مطابقت داشته باشد. همچنین برای مردان و زنان مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.