خوردن کشمش طلایی اراک مشکلات گوارشی را حل می کند

کشمش طلایی اراک به عنوان انگور شروع می شود و از نظر فنی می توان آن را از هر گونه انگوری تهیه کرد. با این وجود، در سراسر جهان، اکثر کشمش ها از یک نوع تولید می شوند: بدون دانه تامپسون. جدای از طعم و بافت، یک عامل تصمیم گیری مهم برای انتخاب تنوع، میزان رشد گیاه در یک آب و هوای معین است.

همانطور که ممکن است خودتان تجربه کرده باشید، انگور خوب نگهداری نمی شود. میوه مرطوب، با شکر فراوان و پوست ظریف، در عرض چند هفته، حتی در شرایط نگهداری ایده آل، خراب می شود. بر خلاف سیب و موز، پوست و ساختار کلی میوه به سادگی به اندازه کافی قوی نیست که آنها را برای مدت طولانی نگه دارد.

به این ترتیب، انگور باید به چیزی تبدیل شود تا اطمینان حاصل شود که محصولات از بین نمی روند. تبدیل انگور به کشمش تنها یکی از روش های ممکن نگهداری انگور است. یکی دیگر از محبوب ترین ها، البته درست کردن شراب، یا حتی ساده تر، درست کردن آب انگور است.

انگورهای رسیده تازه حاوی بیش از 75 درصد آب و فعالیت آبی بیش از 0.9 است. از طرف دیگر کشمش حاوی تنها 15 درصد رطوبت است و فعالیت آبی نزدیک به 0.5 دارد.

به یاد داشته باشید که فعالیت آب معیاری برای میزان آب موجود در یک محصول است. آب خالص دارای فعالیت آبی 1.0 است، محصولی که به ندرت آب در دسترس دارد، مقداری نزدیک به 0 دارد.

این بیشتر به این دلیل است که در فعالیت های آبی بالاتر، رشد و نمو برای اکثر میکروارگانیسم ها آسان تر است. این میکروارگانیسم ها می توانند غذا یا انگور را در این مورد فاسد کنند.

بسیاری از میکروارگانیسم هایی که باعث فساد می شوند در انگور رشد کرده و رشد می کنند. انگور مملو از آب است و همچنین حاوی مقدار مناسبی قند برای خوردن میکروارگانیسم ها است.

با این حال، به سختی هر میکروارگانیسمی می تواند روی کشمش رشد کند، به سادگی آب کافی در دسترس نیست. این دلیل اصلی است که چرا می توانید کشمش را برای مدت طولانی نگهداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.