خوردن پیاز سفید جیرفت به ترک سیگار کمک می کند

پیاز سفید جیرفت در همه جا روی سالاد، ساندویچ و سایر فرآورده‌های خام یافت می‌شود تا حدی به دلیل رنگ جذاب آن. ردین هشدار می دهد، با این حال، “پیاز قرمز، به طور خاص، می تواند طعمی واقعاً فلفلی و تند داشته باشد.”

این رقم از مارس تا سپتامبر شیرین ترین است. پیاز قرمز به خوبی با سبزی هایی با طعم قوی مانند کلم پیچ یا آروگولا جفت می شود. ردین همچنین پیاز قرمز را برای تفت دادن، کباب کردن و ترشی کردن توصیه می کند.

دستور العمل های پیاز قرمز مورد علاقه ما را بررسی کنید.پیاز سفید نوعی پیاز است که معمولاً در سالادهای آماده (به عنوان مثال سالاد سیب زمینی و ماکارونی) و به طور سنتی در غذاهای مکزیکی پیدا می کنید.

ردین می‌گوید: پیاز سفید می‌تواند قوی باشد اما طعم کمتری دارد. طعم کمی شیرین آنها به سالساهای تازه، گواکامول، سویچ و تاکو می افزاید. آنها همچنین معمولاً در موسسات باربیکیو با یک بشقاب گوشت، ترشی و کناره ها سرو می شوند.

تکنیک ساده ما را برای پیاز کاراملی شده امتحان کنید.موسیر طعم پیاز ملایمی دارد. این آلیوم های پیازی شکل طعمی شبیه هیبرید سیر و پیاز دارند. در آشپزی فرانسوی، موسیر را در وینگرت و سس و همچنین روی استیک استفاده می کنند.

وقتی دستور پخت موسیر می‌خواهد و شما ندارید، احتمالاً می‌توانید نوع دیگری از پیاز را جایگزین آن کنید. برخی از دستور العمل های موسیر خوشمزه ما را امتحان کنید.این پیازهای دو رنگ را می توان به صورت پخته یا خام مصرف کرد.

پیازچه در غذاهای چینی و مکزیکی محبوب است. در آشپزی چینی از پیازچه در سیب زمینی سرخ کرده، سوپ، خورش و غذاهای آب پز استفاده می شود. پیازچه یا پیاز سبز طعم ملایم تری نسبت به پیاز معمولی دارند. از پیازچه های خود در یکی از این دستور العمل های پیازچه استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.