با استفاده از لوله پلی اتیلن جهاد زمزم سارق حرفه ای توسط پلیس به دام افتاد

یکپارچگی مکانیکی کوتاه مدت و بلند مدت سیستم های خط لوله پلی اتیلن جهاد زمزم در استفاده از مزرعه بستگی به کیفیت مواد PE مورد استفاده، مواد افزودنی در برابر فرآیند حرارتی و نوری و فرایند اکستروژن و همچنین یکپارچگی اتصالات همجوشی دارد.

علاوه بر این، همانطور که بیشتر سیستم های لوله PE در بالای زمین گذاشته شده و در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرند، محافظت از PE در برابر اشعه ماوراء بنفش ناشی از اشعه ماوراء بنفش و نوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

استفاده از کربن سیاه (CB) در لوله های پلی اتیلن (PE) شناخته شده است که از نظر اقتصادی مؤثرترین اندازه گیری در معرض قرار گرفتن در معرض حرارتی و نوری است.

برای به دست آوردن عملکرد بهینه از افزودن سیاه کربن، ذرات CB که در غلظت های مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرند، باید به خوبی پراکنده شوند و در بین ماتریس رزین لوله طبیعی توزیع شوند، زیرا ذرات CB به عنوان عملکرد لوله های پلی اتیلن (PE) شناخته می شوند.

برای رزین های درجه یک لوله PE با وزن مولکولی بالا برای لوله های فشار، افزودن CB با اندازه متوسط ذرات 20 نانومتر به ماتریس پلیمر در توزیع وزن 2-2.5 درصد مطابق با ISO 4427  یک کار چالش برانگیز است و برای به دست آوردن برش سطح کافی برای پراکندگی مناسب CB ، به تجهیزات پردازش تخصصی نیاز دارد.
بخش اعظم کار در گذشته با ذرات CB در لوله های PE بیشتر بر تعامل آنها با UV و محیط های حرارتی متمرکز شده بود تا از اکسیداسیون عکس و حرارتی جلوگیری شود. تأثیر CB بر رفتار مکانیکی لوله های PE گزارش شده است.

محتوای CB، نوع و پراکندگی در ماتریس PE همه بر خصوصیات مکانیکی فله PE تأثیر گذاشت. کلید استفاده بهینه از CB بر پراکندگی مناسب و توزیع توزیع آن در ماتریس رزین PE استوار است.

با توجه به اندازه ذرات CB [20]، با استفاده از 45 نانومتر یا 25 نانومتر تفاوت در خصوصیات مکانیکی آزمایش شده نشان نداد. خاطرنشان شد كه اندازه كوچكتر برای بهبود پایداری اشعه ماوراء بنفش فراتر از 10 سال هوازدگی سودمند خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.