استفاده از پارچه مبلی مازراتی درجه یک در دوخت پرده برای ست کردن با مبلمان

هنگام انتخاب پارچه مبلی مازراتی درجه یک شکل مبلمان را در نظر بگیرید. (اثاثه یا لوازم داخلی شما از شما تشکر خواهد کرد.) اگر یک پارچه خمیده را روکش می کنید، باب توصیه می کند به پارچه های تک رنگ بچسبید.

«الگوها یا بافت‌هایی با جهت متمایز ممکن است به خوبی روکش نکنند.» الگویی که روی پیچ و مهره پارچه ای عالی به نظر می رسد، ممکن است پس از خرد کردن و قرار دادن مجدد آن روی مبل شما عالی به نظر نرسد، به خصوص اگر شکل پیچیده و آراسته ای داشته باشد.

اندازه مبلمان را نیز در نظر بگیرید. باب می‌گوید: «ما قطعات بزرگ‌تر، مانند مبل، را با رنگ ثابت یا کلاسیک خنثی دوست داریم تا در طول زمان از آن خسته نشوید. با تکه‌های کوچک‌تر چیزها را زنده کنید به عنوان مثال، یک صندلی عالی در سایه یا الگوی پررنگ‌تر.»

به سایر اثاثیه اتاق نیز فکر کنید به خصوص دیگر قطعات روکش شده. شما باید مطمئن شوید که رنگ ها، بافت ها و الگوها به خوبی با هم کار می کنند. مطمئن شوید که در مورد چاپ وحشی قبل از اینکه متعهد به چنین قطعه بیانیه ای شوید، در مورد چاپ وحشی هستید.

باب می‌گوید: «ساده‌ترین راه برای اطمینان از اینکه از مواد روکش روی یک قاب خاص خوشتان می‌آید و احساس می‌کنید وقتی روی آن می‌نشینید این است که با چیزی که در فروشگاه می‌بینید بروید. اگر عاشق می‌شوید.

با پارچه‌ای که روی زمین نشان داده نمی‌شود، نمونه‌ای را بخواهید که می‌توانید روی مبلمان بپوشانید تا ایده بهتری درباره ظاهر آن پیدا کنید. اگر از یک گزینه سفارشی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که یک نمونه بزرگ از هر پارچه طرح‌دار را می‌بینید.

بنابراین شما موتیف کامل و پالت رنگ کامل آن را می بینید. کمی دقت به شما کمک می کند از یک غافلگیری بزرگ (و ناامید کننده) پس از رسیدن قطعه جلوگیری کنید. شما محدود به پارچه های موجود در فروشگاه نیستید، به خصوص اگر یک رولدوکس عالی در Rolodex خود داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.