آشپز معروف با سس تک نفره دونه ای پیتزای چند طبقه درست می کند

در این زمان از سال، بازارها پر از دسته و دسته گیاهان است. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک باغچه یا حتی گیاهان گلدانی دارید، آنها عملاً پر از برگ هستند.

قبل از اینکه همه چیزهای اضافی را به همسایگان و خانواده بدهید، برای دوست من، سس گیاهی سبز یک دقیقه ای باب بلومر، که به آن سس OMG نیز می گویند، درست کنید.

من یک سس تک نفره دونه ای را به اندازه یک پیتزا دوست دارم. در واقع، من کتابی نوشتم به نام خیس شده، اسلاتر و چاشنی شده که دارای هر نوع سس خوش طعم، وینیگرت، کره مرکب یا ماریناد و غیره است، می توانید به فکر آرایش کردن غذاهای خود از شور تا شیرین باشید.

اما در این شب های گرم تابستان، چه کسی می خواهد یک دقیقه غیر ضروری را در آشپزخانه بگذراند؟ همانطور که در تازه کردن کباب خود اشاره کردم، سه ماده ساده که من آن را سه گانه کباب می نامم تمام چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارید به علاوه گرمای گریل برای تبدیل هر گوشت، مرغ، ماهی یا سبزیجات به یک غذای کاملا چاشنی شده.

غذای تابستانی اما یک لمس نهایی چیزی است که آن را از خوب به عالی خواهد رساند! باب بلومر یک جادوگر طعم و مزه و نویسنده 7 کتاب است که اخیراً با عنوان Flavorbomb: A Rogue Guide to Make Everything Taste Better است.

“سس OMG” او یک راه حل آسان است که کمترین تلاش را می طلبد و حداکثر طعم را ارائه می دهد. او آن را “لباس مشکی همه کاره سس های گیاهی” می نامد.

سس باب برای مواقعی که می خواهید یک لایه دیگر طعم و مزه اضافه کنید عالی است. به سادگی آن را روی هر تکه گوشت کبابی، ماهی، مرغ یا سبزیجات بریزید تا طعمی با کیفیت رستوران به آن اضافه کنید. تا زمانی که سس OMG را در یک ظرف شیشه ای تمیز درب دار منتقل کنید، تا چند هفته در یخچال شما باقی می ماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.